Çatı Tamiratı İstanbul

 

İstanbul Çatı Tamiratı işi mi yaptırmak istiyorsunuz ?

Yeni çatı yaptırmak ya da Çatı Tamiratı hizmetimizden yararlanmak için; firmamız ile iletişime geçerek yerinde keşif hizmetimizle garantili çatılara kavuşabilirsiniz.Çatı, inşaat ve onarım uzman ve uzman ustalarımız ile çatılarda rahat bir nefes sağlıyoruz. Çatı ve inşaat işlerinde bizim için büyük veya çok küçük bir iş yoktur. Çatı Tamiratı işlerinde; iş beğenmeme gibi esnaflığa yakışmayan davranışlarımız kesinlikle yoktur.

İleride herhangi bir çatı probleminde; aradığınızda bulduğunuz ve hızlı müdahale eden bir firma ile çalışacaksınız.

  • Çatılarda Problemin Kaynağı: Keşif sistemimiz ile çatı işleri.

Aradığınızda Bulabileceğiniz Ciddi Bir Firma İle Çalışacaksınız !

Çatı Tamiratı İşinizde Neden Firmamız İle Çalışmalısınız ?

Çünkü tecrübe herşeydir! 45 yıllık tecrübemiz ve dürüst esnaflığımız ile çatılarda kesin çözüm sunuyoruz. ! İşinin ehli ve esnaflığı bilen ustalarımız ile yapılarınıza bize teslim edip gönül rahatlığı ile işi teslim alabilirsniz.

Çatı Tamiratı Fiyatları

Her çatıda farklı uygulama ve malzeme kullanılacağı için; çatınızın durumuna göre Çatı Tamiratı fiyatları çıkmaktadır.

Köklü ve Kaliteli Firmamız Ailenizden Biri !

Uzman ustalarımız ile aile değerleimize bağlı ve geleneksel firmamız yapımızla evlerde ve kurumsal firmalarda gönül rahatlığıyla işi ehline bırakabilirsiniz.

Bir çatı ve yapı yenileme gibi modelleme projeleri dışında yeni çatı ev sahibi için uğraştırıcı bir durumdur. Çoğu ev geliştirme kararlarında olduğu gibi, kalite ve maliyet arasında doğrudan bir ilişki vardır ve çatı kaplaması durumunda, Genel olarak “kalite” anlamına gelir, uzun ömür. Bir çatı ile, nadiren müzakere etmek mantıklı-Bodrum mağaza bir çatı malzemesi seçerek fiyat dayalı, Eğer biraz daha size ev sahibi sürece süren bir çatı geçirebilirsiniz. Her 8 yılda bir değiştirilmesi gerekiyorsa ucuz bir çatı pazarlık değildir.Bu yedi ortak konut çatı malzemeleri dayanıklılık faktörü göz önünde bulundurarak bazı sürprizler bulabilirsiniz.

Maliyet hesaplama

Çatınıza yapacağımız keşif sonucu tüm maliyetler ortaya çıkacaktır. Farklı çatı konfigürasyonlarının ve farklı Malzemelerin bu maliyetleri büyük ölçüde değiştirebileceğini unutmayın.maliyetler, işçilik maliyetlerindeki farklılıklara bağlı olarak bölgeye göre de değişir. Ancak bu analiz,  çatı türünün ömrü ve ortalama maliyeti firmamızın güvenirliği ile perçinlenmektedir.

Pazartesi 9:00 AM – 6:00 PM
Salı 8:00 AM – 6:00 PM
Çarşamba 8:00 AM – 6:00 PM
Perşembe 8:00 AM – 6:00 PM
Cuma 8:00 AM – 6:00 PM
Cumartesi 8:00 AM – 6:00 PM
Pazar 8:00 AM – 6:00 PM

 

Çatı Tamiratı İstanbul
Başa dön